سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران در وبسایت شرکت تجارت الکترونیک مهام پرداز

مهام پرداز تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که مهام پرداز از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

سیاست حریم خصوصی

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام و درج مشخصات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن همراه و غیره را در اختیار ما قرار می دهید و پس از ورود به حساب کاربری، به عنوان کاربر مهام پرداز شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار مهام پرداز محفوظ خواهد بود.

مهام پرداز، اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد آگهی و خبرنامه و محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر قرار نخواهد گرفت.

مهام پرداز اطلاعات شما را حذف نخواهد کرد به جز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نمایید.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به “حساب من” تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

مهام پرداز در سیاست حفظ حریم خصوصی خود، دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران دارد، دسترسی به کلیه اطلاعات خواهد داشت.

کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده های نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از این سایت را داده باشیم. در صورت داشتن هرگونه سوال، درخواست خود را تلفنی و یا از طریق فرم تماس با ما به اشتراک بگذارید.

با تشکر – شرکت تجارت الکترونیک مهام پرداز